Royal Riders Kutná Hora
zve na 25. ročník motosrazu

29. 7. 2023... místo dopřesníme :)


Aktuální info na facebooku:

Program 25. ročníku...

POZOR!!! Prosíme všechny účastníky o dodržování hygienických opatření!!! Děkujeme.

Sobota 29. 7. 2023

Soutěžní odpoledne o ceny:

Lano, GPS, hod na kolík, hod sudem, pomalost, přetlačování na stolici, páka a Mistrovství v pití piva hadicí...

Večerní koncert kapel:

DISCOVER - ´90 rock metal Kutná Hora https://bandzone.cz/discover
MARTYHO BANDA - Kutná Hora https://www.martyhobanda.cz/
ZLOMOR - metal Kutná Hora https://bandzone.cz/zlomor
KOZIČKY - Polabský punk https://bandzone.cz/kozicky
Změna programu vyhrazena.

Motto:

Jestli hledáš pohodovej sraz, dobrej rock a náladu a nebavěj tě mega komerční akce, pak tě Fest Lejt určitě dostane. "Prostě sedni na mašinu, udělej si pěknou projížďku, přijeď na Fest Lejt, pobav se při soutěžích, pokecej s pohoda lidma, popij a večer zapař na live hard rock... "

Tady se fakt "FEST LEJE"!!!


Ubytování

PŘIPRAVUJEME...

Mapa

PŘIPRAVUJEME...

Srazové předměty

"Buď správnej FestLejťák"!!!

Jako každý rok budou pro Tebe připravený jedinečný srazový trička!!!

Galerie

Ohlédnutí za ročníkem 2019 a pozvánka na 2020

Vzpomínkové video na místa konání 20-ti ročníků Fest LejtuOhlédnutí za Fest Lejtem 2017Odkazy na galerie z minulých ročníků

POZOR!!! Odkazy směřují na různé staré weby a facebook. Aktualizaci připravujeme.Historie srazuKaždoroční setkání motorkářů a jejich příznivců pořádá Royal Riders Kutná Hora již od roku 1999.

Akce vznikla ze setkání členů Royal Riders a pár kamarádů, kteří nejdříve pro sebe a časem i pro ostatní motorkáře začali pořádat menší setkání. Název Fest Lejt vyplynul z náplně akce, kde nikdy nebyla nouze o pořádnou dávku chlastu, ale také dobrýho jídla, rockový hudby a spontánní motorkářský zábavy... "prostě se FEST LILO".
Z celovíkendového popíjení pár motorkářů u sudu, opékání čehosi na ohni a řádění na motorkách se postupem času stal plnohodnotný motosraz. Nikdy se však nejednalo o žádnou mega komerční akci. Díky lidem, kteří ho navštěvují pravidelně, si udržel linku klasického srazu, které se v ČR pořádali okolo roku 2000. Žádné tisíce lidí, komerční zábava, čínské nudle a pouťové atrakce. Prostě setkání motorkářů, který se rádi spolu bavěj, jdou do klasických soutěží a rádi si poslechnou živou rockovou hudbu kvalitních regionálních kapel.
Tak, jako na začátku, se i celých 24. let starají o organizaci a provoz akce jen členové Royal Riders a spřátelené duše. Tím je Fest Lejt plně nezávislý na jiných zdrojích a když bude stále bavit skalní i ty nové návštěvníky, díky kterým se stále koná, může začít další čtvrtstoletí své existence...

KontaktRoyal Riders motoklub Kutná Hora

Info tel.: 723 089 496

Info e-mail: michal@chopperweb.cz
Web: www.royalriders.cz
Aktuální info na facebooku: https://www.facebook.com/groups/354593345616/